Profitaţi de o mare varietate de vehicule Mercedes-Benz Clasa C w203 Automobil second-hand din secţiunea noastră de vehicule utilitare disponibile pentru achiziţionare şi vânzare pe mobile.

.

. With a fuel consumption of 10.

Shitet w203 viti 2000 Motorr 200 kompresor benzin-gaz Letrat ne janar 2022 xhamat e zi me leje shum e paster brenda dhe jasht e gatshme per cdo lloj prove cmimi 3200 euro i disk ju lutem vetem telefonata serioze.

Regular gas can reduce the life of the engine, trigger malfuctions such as Check Engine Light and most importantly it can cause the fuel to pre-ignite, causing pre-detonation (engine knocking).

Nou Mercedes-Benz Mercedes Benz W203 C180 Benzin Kompressor. . .

Euro Tirane W203 1.

C class Viti 2006 Benzin gaz Kambio Automat Pershkrimi : gati per cdo prove gjith serviset e bera ne kohe xhamat e zi origjinal goma 90%. Bontott jármű. Nou Mercedes-Benz Mercedes Benz W203 C180 Benzin Kompressor.

fc-falcon">C class w203 BENZIN-GAZ AUTOMAT. Aug 24, 2021 · Benzin Kilometrazha 180 000 - 189 999 Mercedes-Benz Përshkrimi.

Jun 22, 2022 · w203 benzin gaz | Blej dhe Shit në MerrJep.

337 likes, 5 comments - ©️"퐍퐮퐤 퐤퐚 퐬퐢 퐁퐞퐧퐳퐢"‼️礪 2020 (@shitje_mercedesbenz) on Instagram: " 퐌퐞퐫퐜퐞퐝퐞퐬-퐁퐞퐧퐳 퐖.

. Shitet w203 viti 2000 Motorr 200 kompresor benzin-gaz Letrat ne janar 2022 xhamat e zi me leje shum e paster brenda dhe jasht e gatshme per cdo lloj prove cmimi 3200 euro i disk ju lutem vetem telefonata serioze.

Benzine-Gaz Karburanti. Eladó Mercedes w203 c 1.

4147 Прегледи.
.
.

120kW (163KS) Manuelni 6 brzina.

Mercedes benc w203 benzin gaz dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes blej makina shes makina me keste makina ne shitje te lira makina ne.

. EUR. .

55 likes, 0 comments - AUTO TREND ALBANIA (@auto_trend. . 05/2003, 190. . Using low-grade gasoline on Mercedes-Benz cars is not recommended. Mercedes Benz W203 Class C 240 2000,2001,2002,2003,2004 Specs:Power 170 PS (168 hp), Petrol,Average consumption:10.

Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj w203 benzin Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani.

class=" fc-falcon">Using low-grade gasoline on Mercedes-Benz cars is not recommended. 55 likes, 0 comments - AUTO TREND ALBANIA (@auto_trend.

Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 Mercedes-Benz Përshkrimi.

Euro Tirane W203 1.

May 7, 2023 · Benzin Gaz (Landi Renzo) Automat Kompressor Viti 9/2005 Shoqerohet me Liber Sherbimi Gjenje motorrike & xhenerike shum te mire Disqe Alumin 16 Goma te Mira ☎️Cel: 0684733356.

.

55 likes, 0 comments - AUTO TREND ALBANIA (@auto_trend.